MKS Mielnik - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

pon.

07-2020

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kazinhio2 90
2. pikarz22 51
3. pilkarzykk18 24
4. mnbv77 9
5. krystianoo17 3
6. sawickowow 3
7. darnah1 0

Hit! Mielnik ma szanse utrzymania przy zielonym stoliku

• autor: kazinhio2, 2010-07-06 16:41

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy nasz MKS ma szanse zachowanie III ligowego statusu. Baraże o III ligowy byt miały rozegrać drużyny Mazura i Vęgorii(pierwszy mecz dla Vęgorii). Jednak nie rozegrają bo z ligi wycofał się Motor Lubawa a jego miejsce zająłby przegrany tego baraż. Komisja ds licencji Podlaskiego ZPN, która w dniu jutrzejszym będzie analizowała dokumentację licencyjną złożoną m. in. przez nasz MKS Mielnik (na udział w IV lidze) kwestię udziału w rozgrywkach MKS rozpatrzy dopiero po decyzji PZPN dotyczącej OKS 1945 Olsztyn. Jeśli olsztynianie utrzymają się w lidze wówczas klub z Mielnika zostanie poproszony o uzupełnienie dokumentacji licencyjnej.

Nie będzie meczu rewanżowego w barażu o pozostanie w III lidze. Spotkanie było zaplanowane na środę (7 lipca) w Gołdapi, a w roli gospodarza wystąpić miał Mazur Ełk. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną 2:1 Vęgorii Węgorzewo. Spotkanie zostało odwołane ze względu na deklarcję Motoru Lubawa, który zgłosił się do... IV ligi warmińsko-mazurskiej.
Decyzja Motoru oznacza, że zwolnione miejsce w III lidze zajmie druga drużyna z barażu i nie ma już konieczności rozgrywania meczu rewanżowego. Na tym jednak nie koniec - nie jest wykluczone, że szansę na utrzymanie się w lidze uzyska 14. w tabeli MKS Mielnik. Zespół znad Buga stoi przed taką szansą dzięki... Motorowi Lublin. Drugoligowiec z Lublina wycofał wniosek o licencję i skorzystał z licencji Spartakusa Szarowola.
W tej sytuacji komisja ds licencji II ligi PZPN zaprosiła do złożenia licencji spadkowicza z II ligi - OKS 1945 Olsztyn. Jeśli w dniu jutrzejszym (7 lipca) klub z Olsztyna przedłoży dokumenty a komisja uzna, że są one wystarczające do gry w II lidze wówczas zwolnione miejsce w III lidze będzie mógł zająć MKS Mielnik - o ile uzyska licencję na start w tej lidze.
Komisja ds licencji Podlaskiego ZPN, która w dniu jutrzejszym będzie analizowała dokumentację licencyjną złożoną m. in. przez MKS Mielnik (na udział w IV lidze) kwestię udziału w rozgrywkach MKS rozpatrzy dopiero po decyzji PZPN dotyczącej OKS 1945 Olsztyn. Jeśli olsztynianie utrzymają się w lidze wówczas klub z Mielnika zostanie poproszony o uzupełnienie dokumentacji licencyjnej i wypełnić normy licencyjne na udział w III lidze (odpowiednia liczba drużyn młodzieżowych, poprawić warunki stadionowe, przedstawić dokumentację z ZUS i US).
Pozytywna decyzja PZPN w sprawie OKS 1945 Olsztyn oznaczałaby też utrzymanie się w IV lidze Pomorzanki Sejny, GKS Kleosin (klasa okręgowa seniorów) i COKiS Ciechanowiec (A klasa).

źródło: światpiłki.pl

autor: ~eLIQqdFuhEcaiJhAan 2011-08-17 10:27:52

avatar No quesiotn this is the place to get this info, thanks y'all.

autor: ~anonim 2012-02-16 21:13:35

avatar BRAMKARZEM MKS MIELNIK KIEDY TRENUJECIE W MIELNIKU KIEDY PIERSCZY TRENING KIEDY WYJAZDOWY MECZ DO BIALEGO STOKU Z HETMANEM
BIALYSTOK

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

LZS Narewka - Tur Bielsk Podlaski
Perspektywa Łomża - Pomorzanka Sejny