Remis w sparingu

• autor: kazinhio2, 2010-03-15 06:06
MKS w niedzielnym sparingu ze Zniczem Suraż rozgrywanym w Białymstoku zremisował 2:2 (0:1). Bramki dla naszego zespołu strzelili: Łukasz Pawluczuk i Jakub Andryszek. W bramce MKS-u stał nowy bramkarz Dariusz Nacharnowicz.

Tydzien przed wznowieniem rundy rewanżowej sezonu 2009/2010 Mielnik sparował się z IV ligowym Zniczem Suraż. W tym spotkaniu z powodu kontuzji nie mogli wystąpić Paweł Uszyński, Bartosz Charko, Karol Filipek. Za to po tym spotkaniu do ich grona dołączyli Łukasz Frąc i Robert Kazubski. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia MKS-u lecz to Znicz pierwszy miał dość dobrą okazje do zdobycia bramki. Duża przewaga w ofensywie dawał sporo sytuacji strzeleckich. Najpierw z rzutu wolnego groźnie dośrodkowywał Łukasz Lesiuk, a następnie na strzał z około 25 metrów na strzał zdecydował się Łukasz Pawluczuk nie dając bramkarzowi żadnych szans i było 1:0 dla MKS-u. Chwilę później kopie sytuacji wykonał skrzydłowy pomocnik Michał Lesiuk lecz piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce. Kolejne ataki suneły się z lewej jak i z prawej strony dogodną sytuacje miał  Łukasz Pawluczuk. Pierwszą część spotkania zakończył dość niegroźna dla oka sytuacja w której nasz środkowy obrońca odniósł złamanie nosa.

W drugiej części spotkania doszło do kilku roszad w składzie. W dobrej sytuacji bramkowej niejednoktornie w tym spotkaniu znalazł się Jakub Andryszek, który podwyższył prowadzenie na 2:0. Martwi fakt, że straciliśmy dwie głupie bramki w dość kontrowersyjnych sytuacjach sędziowskich. Ale za to stwarzaliśmy dużo sytuacji strzeleckich.

MKS: D.Nacharnowicz-R.Kazubski(30K.Jakubowski), Ł.Frąc, W,Kopytiuk, M.Rutkowski-M.Sejbuk(46R.Rokosz)T.Jakubiec, Ł.Lesiuk, M.Lesiuk, P.Niwiński, Ł.Pawluczuk(46.J.Andryszek)