Zwycięstwo w kolejnym sparingu, debiut asystenta na ławce

• autor: kazinhio2, 2010-03-07 22:27

W niedzielne popołudnie MKS Mielnik rozegrał kolejne spotkanie sparingowe. Rywalem MKS-u był lokalny rywal z ligi Orzeł Kolno. Mecz był rozegrany w bardzo dobrych warunkach na sztucznej nawierzchni w Ostrołęce. Do meczu z powodu urazów nie mogli przystąpić Paweł Uszyński, Łukasz Lesiu i Łukasz Frąc.

Sam mecz jak ocenił na gorąco po meczu asystent trenera Radosława Kondraciuka był w miarę dobry: ,, Były momenty lepszej gry i momenty słabsze"-mówi Paweł Uszyński. Pierwsza połowa była wyrównana, chociaż to Orzeł prowadził gre starał się więcej stworzyć to MKS skuteczni krzyżował ich szyki swoją taktyką. W śrdoku pomocy dobrze kierowali całą linią Bartosz Charko i Tomasz Jakubiec, zaś w lini obronej dobrze zagrała para stoperów Michał Rutkowski i Wojciech Kopytiuk, którzy po raz pierwszy ze sobą grali. Pod bramką rywali było kilka sytuacji jak choćby ta Jakuba Andryszka, który miał przed sobą tylko bramkarza. Dalsza gra toczyła się głownie w środkowej strefie i nic takiego ciekawego się nie działo.

W drugiej części spotkania doszło do kilku zmian. Orzeł zacząć stwarzać zagrożenie ale tylko tak do 30m. gdzie te ataki były rozbijane. MKS miał kolejne sytuacje do objęcia prowadzenia w tym spotkaniu. Najpierw mocno huknął z rzutu wolnego Michał Lesiuk, a następnie z podobnej styuacji powtórzył ten manewr jego kolega z drużyny Wojciech Kopytiuk. Bramka dla MKS padła po stałym fragmencie gry, z rzutu rożnego dośrodkowywał B.Charko a strzałem z głowy Robert Kazubski umieścił piłke w sieci. Po tej bramce w mielnickiej drużynie było troche nerwowości lecz obyło się bez konsekwencji.

MKS skład

D.Lew(46.M.Smorczewski), R.Kazubski, W.Kopytiuk, M.Rutkowski, K.Jakubowski(46.K.Miler), R.Rokosz(46.M.Sejbuk), T.Jakubiec, B.Charko, M.Lesiuk(73.K.Jakubowski-z.powrotna), J.Andryszek (73.Ł.Pawluczuk-z.powrotna), Ł.Pawluczuk(46.P.Niwiński)

bramka: R.Kazubski

Na ławce trenerskiej debiutował asystent trenera R.Kondraciuka, którego zatrzymały sprawy osobiste Paweł Uszyński. Fotorelacja z meczu w środe.

autor: ~kibic 2010-03-08 08:15:51

avatar a gdzie sejbuczek?